



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний годинник - будильник 8*12*4,5см 3010
Настільний годинник-будильник з ретро-дизайном і корпусом з міцного металу стане не тільки стильним, але й практичним аксесуаром для вашого інтер'єру. Оснащені класичним подвійним дзвінком та зручною кнопкою підсвічування для перегляду часу у темряві. Працюють від однієї батареї типу AA (у комплект не входить). Можливе регулювання гучності сигналу, що робить їх зручними для різних умов використання - вдома, в офісі або дитячій. Розмір: 8×12×4,5 см. Підходять для розміщення на тумбочці, полиці або робочому столі.Купуючи товар у нас на сайті, Ви гарантовано отримуєте:
- Консультацію менеджера з цікавої для Вас товарної позиції
- Тільки якісний товар
- Перевірка замовлення перед відправкою на цілісність та відповідність
- Відправлення замовлення будь-якою зручною для Вас службою доставки: Нова Пошта, Укрпошта, ТВ Rozetka
Оформити замовлення на сайті можна натиснувши кнопку "Купити", а також по телефону або через Viber, або через Telegram
+380936711293 (Viber)
+380936711293 (Telegram)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Колір циферблату | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип годинника | Настінний |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
- Ціна: 189 ₴

