



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір інструментів 82 предмети: торцеві головки з тріскачкою, комбіновані ключі в кейсі 82-24T
Набір інструментів призначений для виконання монтажних та ремонтних робіт із різьбовими з'єднаннями.
У комплекті 82 елементи:
- торцеві головки,
- комбіновані ключі,
- тріскачка, подовжувачі,
- карданний шарнір,
- біти,
- перехідники.
Набір дозволяє працювати з різними типами кріплення.
Матеріал - сталь із хромованим покриттям.
Всі елементи розміщені у пластиковому кейсі розміром 38×27×8 см, що забезпечує зручне зберігання та транспортування. Набір додатково упакований у коробку.
Ціна вказана на набір.
Купуючи товар у нас на сайті, Ви гарантовано отримуєте:
- Консультацію менеджера з цікавої для Вас товарної позиції
- Тільки якісний товар
- Перевірка замовлення перед відправкою на цілісність та відповідність
- Відправлення замовлення будь-якою зручною для Вас службою доставки: Нова Пошта, Укрпошта, ТВ Rozetka
Оформити замовлення на сайті можна натиснувши кнопку "Купити", а також по телефону або через Viber, або через Telegram
+380936711293 (Viber)
+380936711293 (Telegram)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/4", 1/2" |
| Кількість в наборі | 82 шт. |
| Робочий профіль | Квадрат |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
- Ціна: 2 450 ₴/набір

