




Шлея регульована для домашніх улюбленців з повідцем 140 см "L" 700
Зручна та надійна шлейка з повідком — чудовий вибір для прогулянок із собакою. Виготовлена з дихаючих, міцних матеріалів, вона не натирає та не обмежує рухів. Світловідбивальні елементи забезпечують безпеку у темну пору доби.
Характеристики:
- Довжина спинки: 18 см
- Обхват шиї: 51–64 см
- Обхват грудей (животика): 60–72 см
- Довжина повідка: 140 см
- Матеріал: нейлон, текстиль, пластик
Міцна фурнітура та надійні застібки Шлейка легко регулюється під індивідуальні розміри тварини. Підходить для середніх та великих собак. Повідок з карабіном входить до комплекту.
Купуючи товар у нас на сайті, Ви гарантовано отримуєте:
- Консультацію менеджера з цікавої для Вас товарної позиції
- Тільки якісний товар
- Перевірка замовлення перед відправкою на цілісність та відповідність
- Відправлення замовлення будь-якою зручною для Вас службою доставки: Нова Пошта, Укрпошта, ТВ Rozetka
Оформити замовлення на сайті можна натиснувши кнопку "Купити", а також по телефону або через Viber, або через Telegram
+380936711293 (Viber)
+380936711293 (Telegram)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид тварин | Собаки |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Нейлон |
| Розмір породи тварин | Великі, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Комплект |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Обхват грудей | 72 см |
| Обхват шиї | 64 см |
- Ціна: 108 ₴


