

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скребок для скла, дзеркал, вікон 106
Склоочисник з ергономічною ручкою призначений для швидкого та акуратного видалення води з вікон, дзеркал, плитки та гладких поверхонь.
Ширина робочої частини 24×22 забезпечує ефективне захоплення та дозволяє охоплювати велику площу за один рух. М'яка гумова кромка щільно прилягає до поверхні та запобігає розлученню.
Легкий, зручний та практичний аксесуар для дому, ванної кімнати та автомобіля.
Купуючи товар у нас на сайті, Ви гарантовано отримуєте:
- Консультацію менеджера з цікавої для Вас товарної позиції
- Тільки якісний товар
- Перевірка замовлення перед відправкою на цілісність та відповідність
- Відправлення замовлення будь-якою зручною для Вас службою доставки: Нова Пошта, Укрпошта, ТВ Rozetka
Оформити замовлення на сайті можна натиснувши кнопку "Купити", а також по телефону або через Viber, або через Telegram
+380936711293 (Viber)
+380936711293 (Telegram)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ручки | 22 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал робочої частини | Гума |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Призначення | Для миття вікон |
| Тип | Щітка-скребок |
| Тип ручки | цілісна |
| Ширина робочої частини | 24 см |
| Робоча ширина насадки | 230 мм |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 24 ₴

