

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа LED доладна 6511 25см
Настільна LED лампа на прищіпці підійде для використання як в офісі так і вдома. Має гнучку ніжку.
Потужність лампи 3W, 12 LED світлодіодів. Один рівень освітленості.
Працює від мережі, кабель USB.
Розміри: Висота без урахування плафону 25 см
Купуючи товар у нас на сайті, Ви гарантовано отримуєте:
- Консультацію менеджера з цікавої для Вас товарної позиції
- Тільки якісний товар
- Перевірка замовлення перед відправкою на цілісність та відповідність
- Відправлення замовлення будь-якою зручною для Вас службою доставки: Нова Пошта, Укрпошта, ТВ Rozetka
Оформити замовлення на сайті можна натиснувши кнопку "Купити", а також по телефону або через Viber, або через Telegram
+380936711293 (Viber)
+380936711293 (Telegram)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга живлення | 220 В, 5В |
| Напруга мережі | П'ять, 220~240 В |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Електричність |
- Ціна: 200 ₴

