

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка накладна одинарна
Розетка одинарна, біла пластикова на 1 вилку. Лицьова частина – білий глянсовий пластик. Накладна розетка - колодка знаходиться зовні стіни. Параметри: 16А 250В Розміри 5,5х5,5х4см
Купуючи товар у нас на сайті, Ви гарантовано отримуєте:
- Консультацію менеджера з цікавої для Вас товарної позиції
- Тільки якісний товар
- Перевірка замовлення перед відправкою на цілісність та відповідність
- Відправлення замовлення будь-якою зручною для Вас службою доставки: Нова Пошта, Укрпошта, ТВ Rozetka
Оформити замовлення на сайті можна натиснувши кнопку "Купити", а також по телефону або через Viber, або через Telegram
+380936711293 (Viber)
+380936711293 (Telegram)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Ні |
| Захисна кришка | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 33 ₴

