
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фоторамка-колаж чорна з сріблом на 3 фотографії KF-10 32*18*2см
Фоторамка-колаж KF-10 призначена для розміщення трьох фотографій: двох розміром 9х13 см та однієї 10х10 см. Виготовлена з пластику, колір - чорний з сріблом. Розміри рамки: 32*18*2 см.Купуючи товар у нас на сайті, Ви гарантовано отримуєте:
- Консультацію менеджера з цікавої для Вас товарної позиції
- Тільки якісний товар
- Перевірка замовлення перед відправкою на цілісність та відповідність
- Відправлення замовлення будь-якою зручною для Вас службою доставки: Нова Пошта, Укрпошта, ТВ Rozetka
Оформити замовлення на сайті можна натиснувши кнопку "Купити", а також по телефону або через Viber, або через Telegram
+380936711293 (Viber)
+380936711293 (Telegram)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота зображення | 13 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість віконець | 3 шт. |
| Матеріал багета | Пластик |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Місткість зображень | 3 шт. |
| Підставка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Ширина зображення | 9 см |
| Габаритні розміри рамки | |
| Висота рамки | 18 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 2 см |
| Ширина рамки | 32 см |
- Ціна: 105 ₴

