
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Праска для волосся ION YB-8828 26*3см
Праска для волосся ION YB-8828 має розмір 26*3 см.
Пластини 2,5*9 см забезпечують легке випрямлення волосся.
Максимальна температура 210 градусів, потужність 35 ватт.
Купуючи товар у нас на сайті, Ви гарантовано отримуєте:
- Консультацію менеджера з цікавої для Вас товарної позиції
- Тільки якісний товар
- Перевірка замовлення перед відправкою на цілісність та відповідність
- Відправлення замовлення будь-якою зручною для Вас службою доставки: Нова Пошта, Укрпошта, ТВ Rozetka
Оформити замовлення на сайті можна натиснувши кнопку "Купити", а також по телефону або через Viber, або через Telegram
+380936711293 (Viber)
+380936711293 (Telegram)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Червоний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина пластин | 25 мм |
- Ціна: 328 ₴

