
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка господарська картата 70х65х18 см №4
Господарська сумка з двома міцними ручками - це ідеальний пакувальний матеріал, по краях сумка прошита нитками що зраджує її міцності та довголітньому служінню, забезпечена металевою змійкою та бігунком. Розмір: 70х65х18 см.
Купуючи товар у нас на сайті, Ви гарантовано отримуєте:
- Консультацію менеджера з цікавої для Вас товарної позиції
- Тільки якісний товар
- Перевірка замовлення перед відправкою на цілісність та відповідність
- Відправлення замовлення будь-якою зручною для Вас службою доставки: Нова Пошта, Укрпошта, ТВ Rozetka
Оформити замовлення на сайті можна натиснувши кнопку "Купити", а також по телефону або через Viber, або через Telegram
+380936711293 (Viber)
+380936711293 (Telegram)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Господарська сумка |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 96 ₴

