



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка господарська тканинна 55х50х25 см №4
Господарська тканинна сумка з двома міцними ручками - це ідеальний пакувальний матеріал, по краях сумка прошита нитками що надає її міцності та довголітньому служінню, забезпечена металевою змійкою та бігунком. Розмір: 55х50х25 см
Купуючи товар у нас на сайті, Ви гарантовано отримуєте:
- Консультацію менеджера з цікавої для Вас товарної позиції
- Тільки якісний товар
- Перевірка замовлення перед відправкою на цілісність та відповідність
- Відправлення замовлення будь-якою зручною для Вас службою доставки: Нова Пошта, Укрпошта, ТВ Rozetka
Оформити замовлення на сайті можна натиснувши кнопку "Купити", а також по телефону або через Viber, або через Telegram
+380936711293 (Viber)
+380936711293 (Telegram)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 500 мм |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Глибина | 250 мм |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 550 мм |
- Ціна: 121 ₴

